3430H2F4K3TDF
MFR.Part #
3430H2F4K3TDF
JLCPCB Part #
C6059326
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS