3430H2F3R3TDF
MFR.Part #
3430H2F3R3TDF
JLCPCB Part #
C20529639
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS