3430H2F4K7TDF
MFR.Part #
3430H2F4K7TDF
JLCPCB Part #
C6676341
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS