3430A2F4K7TDF
MFR.Part #
3430A2F4K7TDF
JLCPCB Part #
C6676209
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS