RU73X1J69R8LTDF
MFR.Part #
RU73X1J69R8LTDF
JLCPCB Part #
C4169645
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS