LTR50UZPFSR016
MFR.Part #
LTR50UZPFSR016
JLCPCB Part #
C6585486
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 16mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS