3430H2F47RTDF
MFR.Part #
3430H2F47RTDF
JLCPCB Part #
C5502030
Description
-55℃~+155℃ 2W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS