ERJ-B1AG120U
MFR.Part #
ERJ-B1AG120U
JLCPCB Part #
C20023592
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS