3430H2F47KTDF
MFR.Part #
3430H2F47KTDF
JLCPCB Part #
C7180315
Description
-55℃~+155℃ 2W 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS