3430A2F47RTDF
MFR.Part #
3430A2F47RTDF
JLCPCB Part #
C6676207
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS