3430H2F330RTE
MFR.Part #
3430H2F330RTE
JLCPCB Part #
C6411283
Description
-55℃~+155℃ 2W 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS