RN73C1E8K06BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1E8K06BTD
JLCPCB Part #
C2082295
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS