CPF0402B1K07E
MFR.Part #
CPF0402B1K07E
JLCPCB Part #
C4182534
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS