3430H2F12KTDF
MFR.Part #
3430H2F12KTDF
JLCPCB Part #
C6411255
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS