3430H2F11KTDF
MFR.Part #
3430H2F11KTDF
JLCPCB Part #
C6411251
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS