CPF0402B475RE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B475RE
JLCPCB Part #
C4188445
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS