3430H2F18KTDF
MFR.Part #
3430H2F18KTDF
JLCPCB Part #
C5494750
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS