3430H2F13KTDF
MFR.Part #
3430H2F13KTDF
JLCPCB Part #
C6059307
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS