3430B2F68RTD
MFR.Part #
3430B2F68RTD
JLCPCB Part #
C6411245
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS