LTR18EZPFLR120
MFR.Part #
LTR18EZPFLR120
JLCPCB Part #
C6585477
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1.5W 120mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS