3430B2F68RTDF
MFR.Part #
3430B2F68RTDF
JLCPCB Part #
C7180275
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS