TE150B270RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE150B270RJ
JLCPCB Part #
C1569522
Package
Plugin
Description
150W 270Ω ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS