3430B2F68KTD
MFR.Part #
3430B2F68KTD
JLCPCB Part #
C5513162
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS