3430B2F47KTDF
MFR.Part #
3430B2F47KTDF
JLCPCB Part #
C6385209
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS