3430A2F47KTDF
MFR.Part #
3430A2F47KTDF
JLCPCB Part #
C7180185
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS