LTR18EZPF3300
MFR.Part #
LTR18EZPF3300
JLCPCB Part #
C5789099
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS