3430B2F47RTDF
MFR.Part #
3430B2F47RTDF
JLCPCB Part #
C7180264
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS