3430B2F18KTDF
MFR.Part #
3430B2F18KTDF
JLCPCB Part #
C5892353
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 18kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS