SQBW3010RJFASTON
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQBW3010RJFASTON
JLCPCB Part #
C1525644
Package
Plugin
Description
10Ω 30W ±300ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS