T9AS1L22-18
MFR.Part #
T9AS1L22-18
JLCPCB Part #
C6277897
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 15ms 18V 277V@AC 30A AgCdO Plugin Power Relays ROHS