3430A3F7R5TDF
MFR.Part #
3430A3F7R5TDF
JLCPCB Part #
C6385156
Description
-55℃~+155℃ 3W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS