3430A3F75RTDF
MFR.Part #
3430A3F75RTDF
JLCPCB Part #
C20440202
Description
-55℃~+155℃ 3W 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS