3430A3F62KTDF
MFR.Part #
3430A3F62KTDF
JLCPCB Part #
C5892338
Description
-55℃~+155℃ 3W 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS