LTR100JZPFLR120
MFR.Part #
LTR100JZPFLR120
JLCPCB Part #
C6291098
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 120mΩ 3W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS