RP73D2B1K82BTDF
MFR.Part #
RP73D2B1K82BTDF
JLCPCB Part #
C4355907
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS