3430A3F82KTDF
MFR.Part #
3430A3F82KTDF
JLCPCB Part #
C6411206
Description
-55℃~+155℃ 3W 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS