3430A2F9K1TDF
MFR.Part #
3430A2F9K1TDF
JLCPCB Part #
C5892311
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS