3430A2F91KTDF
MFR.Part #
3430A2F91KTDF
JLCPCB Part #
C5501830
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS