3430A2F5K1TDF
MFR.Part #
3430A2F5K1TDF
JLCPCB Part #
C5512931
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS