RLW73A2FR082TD
MFR.Part #
RLW73A2FR082TD
JLCPCB Part #
C5854337
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS