3430A2F27KTDF
MFR.Part #
3430A2F27KTDF
JLCPCB Part #
C5512851
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS