3430B2F33KTDF
MFR.Part #
3430B2F33KTDF
JLCPCB Part #
C6385191
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS