3430A2F43KTDF
MFR.Part #
3430A2F43KTDF
JLCPCB Part #
C5892303
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS