3430A2F33RTDF
MFR.Part #
3430A2F33RTDF
JLCPCB Part #
C5512882
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS