3430A2F22KTD
MFR.Part #
3430A2F22KTD
JLCPCB Part #
C5501788
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS