3430A2F12KTD
MFR.Part #
3430A2F12KTD
JLCPCB Part #
C6411146
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS