CPF0201B2K61E
MFR.Part #
CPF0201B2K61E
JLCPCB Part #
C4186885
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS