WK73S2ATTD5R60F
MFR.Part #
WK73S2ATTD5R60F
JLCPCB Part #
C4237422
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS