3430A2F1R0TDF
MFR.Part #
3430A2F1R0TDF
JLCPCB Part #
C5494563
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS