3430A2F10RTDF
MFR.Part #
3430A2F10RTDF
JLCPCB Part #
C7180157
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS